collapse

* Web kamera

* Vrijeme

Autor Tema: Problemi sa internetom WIRAC /konekcija,signal,odasiljac itd/ javljajte se.  (Posjeta: 54032 )

0 Članova i 1 Gost pregledava ovu temu.

DaMs82

• Stalni član
  • Spol: Muški
Odg: Problemi sa internetom WIRAC /konekcija,signal,odasiljac itd/ javljajte se.
« Odgovori #225 : Veljača 15, 2012, 09:48:22 prijepodne »
Planirali Wirac kakvo pojacavanje, jer sad ih ADSL sisa za svjetlosnu godinu...
Kako sam ja cuo wirac se popravio u zadnjih godinu dana pravo a sve to dolaskom novog covjeka na sefovsko mjesto :) Ponuda je prosirena a sad sto se tice cijena o tome ne bih diskutovao... U svakom slucaju ja sam jednom davno prestao da koristim njihove usluge (o tome sam pisao i ovdje na temi) tako da mi je svejedno sta nude... jedino mogu da posluze kao konkurencija tako da drugi daju vise :)

fwh

• Stalni član
  • "..na zidovima naši tragovi, mi kružimo k´o psi.."
    • info
Odg: Problemi sa internetom WIRAC /konekcija,signal,odasiljac itd/ javljajte se.
« Odgovori #226 : Veljača 15, 2012, 10:03:42 prijepodne »
Meni su prije ovog snijega trebali instalirati 5GHz-nu opremu, al' eto snijeg me zeznu..

ja koristim Wirac od 2008. paket od 10KM, trenutno je to 768/768 Kbps brzine i transfera 8GB, za moje potrebe i moje znanje po netu - dovoljno,...

Možda bi mi malo trebalo brzine još, ali kako sam ja na specifičnom (geografskom) mjesti i imaju poseban AP samo za mene ( :) ) - nije loše...

EDIT: novi paketi od Marta 2012.
Ne da se usranom do potoka...

Admir

• Stalni član
« Odgovori #227 : Veljača 15, 2012, 16:46:14 poslijepodne »
Evo sa ADSL-om brzina danas http://www.speedtest.net/result/1774793579.png. Inače je ovo jedan od slabijih rezultata
DO PODNE "ZLATNE KAŠIKE" A POSLIJEPODNE DELOŽACIJE

Amar

• Administrator
  • *
  • www.amax.ba
    • Amax
« Odgovori #228 : Veljača 15, 2012, 17:51:54 poslijepodne »
Flat – Gameplay   5 Ghz   do 4096/512 kbps   Fer osnova   Jedan user   40,00 KM

Ovo ga ko neka najbrža brzina, najbrži paket dođe... Za tu cijenu ja u Sarajevu ovo dobivam :

Žalosno ti Wirac paketi izgledaju... Ali promjenjit će se i to uveliko kada dođe konkurencija... Isto kao što je to bilo žalosno prije dolaska Telemach-a u Sarajevo, kad su oni došli i ponudili svoje pakete, odma je kao prvi i Telecom morao ponuditi flat pakete, do tad je bilo ograničen transfer... Ali evo i sada daleko bolji su paketi koje nudi Telemach poredeći sa Telecomovim paketima... Veliki broj korisnika u Sarajevu su iz BHT izgubili dolaskom Telemacha na tržište...

Mirsad Selimovich

• Stalni član
« Odgovori #229 : Veljača 15, 2012, 18:56:20 poslijepodne »
Još uvijek Bosna daleko kasni za svijetom..al nadat je se...
It's me !

upitnik

• Početnik
  • *
« Odgovori #230 : Veljača 25, 2012, 12:32:50 poslijepodne »
Pogledao sma pakete svih provajdera i mogu reci da me najvise iznenadio Wirac .Ne mogu da kazem u pozitivnom smislu, naprotim imaju politiku koja ce ih doves do jos veceg osipanja korisnika  7489320.
Dinnet je uradio ono sto je i morao smanjio je cijenu paketa, a  povecao brzine  344331 da bih privukao korisnike, sto je po meni i logicno a i pametan potez 344331.
Nadam  se da ovo cita neko iz Wirca (); i u ovome preriodu dok nje stupio na snagu novi  cjenovnik promjeniti svoje misljenje za obostarano dobro . 79393

DaMs82

• Stalni član
« Odgovori #231 : Veljača 26, 2012, 10:04:38 prijepodne »
BHB internet,paket classic

Neshad

• Početnik
  • *
  • Ima se može se chaterke lože se :)
« Odgovori #232 : Veljača 26, 2012, 12:36:20 poslijepodne »
ADSL je ADSL moze pricati ko sta hoce ;)

DaMs82

• Stalni član
« Odgovori #233 : Veljača 26, 2012, 12:50:33 poslijepodne »
Ja bih to rekao i ovako,žica je žica...
Ja npr ne mogu imati Adsl i kad bi htio,ne mogu cak imati ni fiksni telefon,a to je sve zato što je BH Telecom napredan pravo sa infrastrukturom... Zato imam kablovski koji radi isto kao i adsl...

almas

• Početnik
  • *
« Odgovori #234 : Veljača 26, 2012, 14:16:14 poslijepodne »
E ovako prvenstveno me interesuje ovaj gracanicki provajder WIRAC,cujem da je imo totalno lose usluge u proteklom peridu pa sam od dosta ljudi cuo da su dosta popravili usluge dolaskom neki novih ljudi,prije svega me interesuje paket od 15 km  768/256 ako sam ispravno napiso s tim da mi ugrade tu novu opremu 5 ghz pa ako ima ovdje na ovom forumu korisnika tog paketa i tog provajdera bio bih zahvalan za odgovor da znam vrijedili to uvodit!!

upitnik

• Početnik
  • *
« Odgovori #235 : Veljača 26, 2012, 16:23:04 poslijepodne »
E ovako prvenstveno me interesuje ovaj gracanicki provajder WIRAC,cujem da je imo totalno lose usluge u proteklom peridu pa sam od dosta ljudi cuo da su dosta popravili usluge dolaskom neki novih ljudi,prije svega me interesuje paket od 15 km  768/256 ako sam ispravno napiso s tim da mi ugrade tu novu opremu 5 ghz pa ako ima ovdje na ovom forumu korisnika tog paketa i tog provajdera bio bih zahvalan za odgovor da znam vrijedili to uvodit!!
Da ti kazem ko prijatelju poslusaj me pa izaberi DinNet za te pare imaces duplo jaci pakek nego kod Wirca.
Imas paket od 15km : 4096/512 20G 344331 i druga opcija 2048/512 Flat  gun763

almas

• Početnik
  • *
« Odgovori #236 : Veljača 26, 2012, 17:03:18 poslijepodne »
Pa to sam gledo i na dinnetu ubjedljivo su najjaci sto se tice ponude ali ne vjerujem da oni imaju pokrivenost dole oko luka,lipa,bolnica znam da imaju u nekim dijelovima grada,slao sam im email niko nista,a da imaju pokrivenost rado bi posto njihov korisnik,a zato i pitam za wirac da mi ko iskusniji kaze ili ko ima ovaj paket..