collapse

* Web kamera

* Vrijeme

Autor Tema: Facebook  (Posjeta: 40075 )

0 Članova i 1 Gost pregledava ovu temu.

sorrow

• Stalni član
  • Spol: Ženski
Odg: Facebook
« Odgovori #15 : Srpanj 26, 2009, 20:24:38 poslijepodne »
..komuniciram sa društvom sa strojarskog fakulteta..sa društvom sa učiteljske akademije...sa društvom sa hebranga...riješavam one glupe kvizove i ubijam dosadu...
M!
<3 <3 <3 <3 (¯`v´¯) `*.¸ .*´ ¸.•´¸.•*¨) ¸.•*¨)

senad

• Gost
« Odgovori #16 : Srpanj 26, 2009, 21:12:34 poslijepodne »
sa sax foruma

Citat:
Ocaj zivi. Internet se sveo na Facebook, dernek, myspace i bla bla bla ne znam im ni sva imena.
Reallife ljudi nisu vazni, vazniji su oni online, ne znam kako ali postadose vazniji.
Uvijek mi kroz glavu prodju Atomci i njihova "Oni sto dolaze za nama" a u textu "Imat ce sterilizirane osjecaje. Bez klica. Oni sto dolaze za nama, Imat ce i u WC-u, I u WC-u, televiziju. Sklapat ce prijateljstva. Putem kucnog kompjutera ...". Radim u klubu, vecina "usernames" koji ulaze u klub su neke smrknute face koje ne kazu ni A ni B sjedaju za racunar bez i onog MUUUU dok se racunar ne upali izgleda kao da mu je neko sve pobio, upali se comp, "uloga" se i nabaci kez od uha do uha, "isprica se" sa svima "sto ih zna" onda se "odloga", nabaci smrknuti izraz lica za stvarne ljude i izadje do sljedeceg puta.
Najcesce se kao razlog registrovanja na social network navodi " da se cujem sa rajom s kojom se nisam cuo 15 godina " i sl.
Iskreno ak ih nisam cuo 15 i kusur godina who cares.

ROTFL

kaktus

• Stalni član
  • Quod me non necat, me robustiorem facit
« Odgovori #17 : Srpanj 26, 2009, 21:34:46 poslijepodne »
Čo'jk je 100% u pravu,mislim na  dvije rečenice sa početka i dvije zadnje u tekstu!!
A,ni Atomci nisu daleko od istine,nažalost!!
A,iskreno profil na Facebook-u,su mi drugi napravili i to samo kako bi preuzela slike sa svadbe.
Logujem se 'vako jednom u tri mjeseca, 'nako i kroz par min. "iziđem",ne igram kvizove, niti poker,ne pokušavam nikoga da nađem(to sestra radi   sm65 sa, mog' profila,jer nema svog) ne pregledam tuđe prijatelje(nije me zaista briga)ne šaljem nikome zahtjeve za prijateljstvo,ne pristupam nikakvim grupama,ne...
si tacuisses philosophus mansisses-da si šutio bio

senad

• Gost
« Odgovori #18 : Srpanj 26, 2009, 21:40:57 poslijepodne »
tamo sam dok ne pokrenem ponovo blog...

ipak je bolje ulaziti u konflikte sa nepoznatim ljudima nego u prijateljstva...

viva zapata

eddie

• Gost
« Odgovori #19 : Srpanj 26, 2009, 23:11:04 poslijepodne »
sa sax foruma

ROTFL

i jest za valjat se po podu, ali od muke. Taj Srboslavija-X forum je očito utočište isfrustriranih mizantropa kojima se gadi i zrak kojeg udišu.

Što se tiče Fejsbuka, to je odlično sredstvo za komunikaciju, da vidiš gdje su ti poznanici, šta rade, itd. Dobar za održavanje kontakta, ali i sklapanje novih poznanstava. Tu je chat, slanje poruka, itd. Meni je bio bolji onaj stari interfejs, sa ovim novim su zeznuli stvar. Ali nebitno.

Imam masu nekakvih frendova, od starih školskih drugova (koji žive po drugim gradovima, čak i državama) do likova koji su mi bili studenti, a ima i masa nekakve dječurlije koja me adovala, a koje i ne znam. Ima i komšiluk nemal' čitav. Imam čak i dvojicu svojih profesora sa postdiplomskog. ;D

Sve u svemu, meni je Fejsbuk koristan za:

1. komunikaciju

2. povezivanje sa poznanicima, gdje su, šta su itd.

3. ubijanje vremena i dosade (kvizovi, igre, voajerisanje, grupe, zezancija)

bmw

• Stalni član
« Odgovori #20 : Srpanj 26, 2009, 23:55:50 poslijepodne »
kad god se imam cime pofaliti - tamo sam, pa makar to bila i kanta mOhuna koju svaki treci dan uberem u basti.

Posto mrzim telefonsku komunikaciju za mene je ovo idealno rjesenje komunikacije izmedju ljudi, pogotovo kad nije nista hitno.
Odredim sebi kad imam vremena i javim se kome zelim i koliko dugo zelim...super.Nikoga ne trazim...a ne volim da mi je svako ziv u prijateljima, neki imaju po 500 prijatelja,ne znam,ali to mi dodje ko neko takmicenje ko ce ih vise imati.

eddie

• Gost
« Odgovori #21 : Srpanj 27, 2009, 00:30:35 prijepodne »
I ja sam se hiljadu put zavratio da pobrišem makar one s kojima "u stvarnosti" ni ne komuniciram, al sve mi nešto bude žao. :)

escobarba

• Član
  • Spol: Muški
« Odgovori #22 : Srpanj 27, 2009, 00:54:06 prijepodne »

Mr.Muskolo

• Stalni član
  • D'oh!
« Odgovori #23 : Srpanj 27, 2009, 00:55:09 prijepodne »
Nisam registrovan, nit' planiram.
S prijateljima komuniciram "offline"-putem ;D . S onim s kojima se ne mogu uživo družiti (zbog udaljenosti) komuniciram drugim putevima (telefon, msn, skype...). Nisam u situaciji da tražim neke stare poznanike, a dosadu ubijam drugim, uglavnom korisnijim, stvarima.
Nemam ništa protiv, ako se koristi na neki pozitivan način, ali neku potrebu ili želju za tim, barem trenutno, nemam.

Icarus

• Stalni član
  • Captain of a sinking ship..
« Odgovori #24 : Srpanj 27, 2009, 01:41:30 prijepodne »
Fejsbuk je najkul proizvod odmah iza coca cole :)

Starks

• Stalni član
« Odgovori #25 : Srpanj 27, 2009, 02:26:31 prijepodne »
Koristim facebook redovno bar 3-4 sata na dan!

Sluzi mi za komunikaciju sa prijateljima,zabavu,ubijanje dosade i tak to...

odlican je!

Amar

• Administrator
  • *
  • www.amax.ba
    • Amax
« Odgovori #26 : Srpanj 27, 2009, 08:37:05 prijepodne »
koristim facebook svakodnevno ... u prijateljima imam ljude samo one s kojim se i poznajem ... ne neke tamo Ž :)

Balasevicka

• Stalni član
  • svirajte mi jesen stiže, dunjo moja
« Odgovori #27 : Srpanj 27, 2009, 09:40:44 prijepodne »
Reg. sam se davno, i prije mi je bio puno bolji... Al` nije ni sad loše.
Zar je tako brzo prošlo već?

senad

• Gost
« Odgovori #28 : Srpanj 27, 2009, 14:42:37 poslijepodne »
nek' oproste svi koga sam zahmetio za req... nejmadoh živaca, odo pogledat' film...

:)

Amar

• Administrator
  • *
  • www.amax.ba
    • Amax
« Odgovori #29 : Srpanj 28, 2009, 09:45:07 prijepodne »
da .. sto balasevicka kaze ... ona stara verzija je i meni vise pasala ...a