collapse

* Web kamera

* Vrijeme

Autor Tema: ZONA.ba se pojavila u gradu ....../kvalitet po vama/  (Posjeta: 19435 )

0 Članova i 1 Gost pregledava ovu temu.

loyd

• Gost
Odg: ZONA.ba se pojavila u gradu ....../kvalitet po vama/
« Odgovori #60 : Lipanj 18, 2010, 12:34:18 poslijepodne »
LJudi ''POMOC'' treeba mi dobar savjet sestra hoce da uvede internet u centru grada je ima signal wirac negdje sa sahat kule i ima zona,s tim sto komsije govore da je wirac sa tog predajnika skroz los a zonu nisu probali u tom dijelu.......pa ako ima ko sto se razumije u kvalitet zone u nasem gradu molio bi za pomoc.

kita.mange

• Stalni član
« Odgovori #61 : Lipanj 18, 2010, 12:40:32 poslijepodne »
LJudi ''POMOC'' treeba mi dobar savjet sestra hoce da uvede internet u centru grada je ima signal wirac negdje sa sahat kule i ima zona,s tim sto komsije govore da je wirac sa tog predajnika skroz los a zonu nisu probali u tom dijelu.......pa ako ima ko sto se razumije u kvalitet zone u nasem gradu molio bi za pomoc.

pici u tom dijelu minimalno 70, 80 KB/s

loyd

• Gost
« Odgovori #62 : Lipanj 18, 2010, 12:51:13 poslijepodne »
samo jos jedno pitanje,gledam njihov cijenovnik u njih je za 20 km 10 GB a interesuje me ova brzina 768/128 a oprema je 2.4 GHz pa hocel sta usporavat a gledam u wirac za 20 km 10GB a brzina je 1024/...    sa nezzz koliko pa mi nisu te brzine jasne...

Mirsad Selimovich

• Stalni član
  • Spol: Muški
« Odgovori #63 : Lipanj 18, 2010, 13:01:45 poslijepodne »
Brže ti je od Wirca al sad kakav je kvalitet usluge signala...u Dinnetu je 1024 brzina 10Gb = 15 KM
It's me !

loyd

• Gost
« Odgovori #64 : Lipanj 18, 2010, 13:14:51 poslijepodne »
Al je npr gdje sam nama pokrivenost DINNET to je dole kod bolnice taj dio prema stadionu a imam zonu sa luka hvatam 34 db eto jbg vi se razumijete bolje kazete da je bolja zona a sad brzina downloada kolika e otprilike na brzine 768/128

kita.mange

• Stalni član
« Odgovori #65 : Srpanj 01, 2010, 10:15:34 prijepodne »
Al je npr gdje sam nama pokrivenost DINNET to je dole kod bolnice taj dio prema stadionu a imam zonu sa luka hvatam 34 db eto jbg vi se razumijete bolje kazete da je bolja zona a sad brzina downloada kolika e otprilike na brzine 768/128
Kao sto sam ranije napisao imaces brzinu oko 70. 80 KB/s ili ukoliko mreza nije opterecena(a ne bi trebala biti zbog jos uvijek malog broja korisnika)...naravno nekad ce spasti na 20, 30...nekad ce raditi i brze od ovih 70, 80..uglavnom ne bi trebalo biti problema...

losi

• Gost
« Odgovori #66 : Listopad 17, 2011, 21:26:10 poslijepodne »
Intersuje me da li je ko prikljucio internet zona   oprema 5 ghz ovdje u gracanici i kakavi su utisci

digi

• Početnik
  • *
« Odgovori #67 : Kolovoz 13, 2012, 23:20:33 poslijepodne »
Od 1. septembra zona.ba ubacuje nove pakete plus telefonija po meni veoma povoljno naspram bh telekoma a o paketima internet da ne govorim pa pogledajte,cijene poziva telefonije ja mislim da su duplo manje nego u bh telekomu,evo pa pogledajte http://www.zona.ba/index.php/bs/