collapse

* Web kamera

* Vrijeme

Autor Tema: reciklaza plastike  (Posjeta: 6480 )

0 Članova i 2 Gostiju pregledava ovu temu.

RECIPLAST-GRACANICA

• Početnik
  • *
reciklaza plastike
« : Srpanj 25, 2013, 11:56:36 prijepodne »
Šta Vi mislite o ovoj temi :

Firma Reciplast Doo se bavi otkupom : gajbi,plastičnih paleta,kanti i ostalog plastičnog industijskog otpada te  sa svojim postrojenjima vrši reciklažu navedenih.

bakir

• Administrator
  • *
  • Spol: Muški
  • BOFH
Odg: reciklaza plastike
« Odgovori #1 : Srpanj 25, 2013, 22:19:20 poslijepodne »
Šta Vi mislite o ovoj temi :

Firma Reciplast Doo se bavi otkupom : gajbi,plastičnih paleta,kanti i ostalog plastičnog industijskog otpada te  sa svojim postrojenjima vrši reciklažu navedenih.

Korisno za svakoga :)

Mada je ocito u pitanju reklama, napisi detalje o ponudi, neka se zna...

fruit

• Član
  • Ja bih svjetlost zvao mrakom...
« Odgovori #2 : Srpanj 26, 2013, 22:39:21 poslijepodne »
lijepo i korisno

RECIPLAST-GRACANICA

• Početnik
  • *
« Odgovori #3 : Listopad 22, 2013, 11:12:33 prijepodne »
Moze se nazvati jednim vidom reklame,medjutim ovo je jedna vrsta ankete,a mi se vec 6 god bavimo reciklazom plastike   https://hr-hr.facebook.com/pages/RECIPLAST/250905494961299 . Shodno tome kada sam vidio ovu stranicu odlucio sam da se malo ukljucim u raspravu.

LP.  79393

cetovilja

• Stalni član
« Odgovori #4 : Listopad 22, 2013, 21:47:09 poslijepodne »
https://encrypted-tbn2.gstatic.com/images?q=tbn:ANd9GcSytaZXTCGHnfCwvBUu5mnAeQAE6vNjpBLIkmscNSfutMiRyoo60Q                                                      Ovako izgleda ispred moga stana (kuce  gdje zive dvije porodice sa po cetiri clana  )jedna kanta za smece ,jedna za otpad hrane,jedna za papir jedna za plastiku ,i placam samo za odvoz smeca a ostale kante su od reciklaznih  firmi (papir,plastika ostatci od hrane) pojedinacno,i odvoze u 15. dana .Funkcionose perfekt ali i svijest gradjana i reciklaznih firmi je na visokom nivou.             

RECIPLAST-GRACANICA

• Početnik
  • *
« Odgovori #5 : Listopad 23, 2013, 22:07:37 poslijepodne »
Tu si 100% upravu,na zalost te kante su postavljene od firmi koje se  zovu reciklazni centar heheh,vecina njih je dobila podsticaje i sl. dodatna sredstva na osnovu toga,a mi recimo moja firma koja ima postrojenje za recilazu istih nemozemo dobiti pristup takvim projektima jedino samo incijativno da se sta napravi,a te kante koje stoje prepune svega zakonski i svakako su zasticene vlasnistvom firmi koje su ih postavile.

LP.  79393

komesar...

• Stalni član
  • Velikim Bogom se kunemo da robovi biti nećemo...
« Odgovori #6 : Siječanj 22, 2014, 21:19:21 poslijepodne »
Budi "ZA ČOVJEKA","ZA PRAVDU" ,"ZA POSAO" i možda Te "krene".
Vi mene možete voljeti ili nevoljeti,meni je potpuno svejedno,ali vi mene morate poštovati ukoliko hoćete da me poznajete...